Jak sprawić, by filmy na Youtube stały się wirusowe?

Reklama i biznes

Wszyscy wiemy, że YouTube jest największą na świecie platformą udostępniania filmów i jest drugą co do wielkości wyszukiwarką. Popularność filmów YouTube rośnie z dnia na dzień i jest to najlepsze miejsce do dzielenia się swoim talentem.

YouTube to najlepsza platforma, aby twój talent stał się wirusowy i zarabiał pieniądze. Jeśli masz talent i chcesz uczynić swój talent wirusowym, to musisz przestrzegać pewnych zasad i przepisów, aby Twój talent odniósł sukces.

Zasady, które zamierzam wymienić poniżej są głównie dla nowych użytkowników platformy. Te zasady pomogą Ci zwiększyć liczbę wyświetleń, subskrybentów i polubień.

Zasada 1: Powinieneś przesłać dobrej jakości wideo

Jeśli chcesz, aby Twoje wideo stało się wirusowe, to musisz wgrać dobrej jakości wideo. Niska jakość wideo nie przyciągnie nikogo w jego kierunku. Tak więc, przed załadowaniem swojego filmu upewnij się, że sprawdzisz jego jakość i zobaczysz, czy warto go załadować.

Zasada 2: Powinieneś dodać napisy

Jeśli chcesz zwiększyć liczbę wyświetleń i polubień to powinieneś dodać napisy do swojego wideo. Napisy pomogą widzom zrozumieć sens twojego filmu i sprawią, że twój film będzie popularny.

Zasada 3: Dodaj tytuł i opis

Twój tytuł i opis muszą być unikalne, a to pomoże Ci zwiększyć liczbę wyświetleń. Tytuł powinien być chwytliwy i powinien mieć charakter informacyjny. Opis powinien być jasny, a widzowie będą wiedzieć, o czym mówisz.

Zasada 4: Udostępnij swój film

Powinieneś udostępniać swoje wideo na różnych platformach mediów społecznościowych. Jeśli masz wideo, które jest zabawne, to powinieneś udostępnić je na różnych platformach mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Instagram i inne platformy. Możesz również udostępnić go na swoim blogu, na forach i grupach.

Zasada 5: Komentuj komentarze innych osób

Czasami Twój komentarz zostanie polubiony, a czasami nie. Ale, jeśli będziesz komentować komentarz innego użytkownika, wtedy zwiększy to szanse na zdobycie polubień.

Wnioski:

To były ważne wskazówki, które pomogą ci uczynić twoje wideo wirusowym i możesz również użyć tych wskazówek, aby twój własny kanał był wirusowy.