(+48) 13 491 5000 | (+48) 57 97 00000 kontakt@telgammobile.pl

O nas

Kim jesteśmy?

Telgam Mobile  to  sieć komórkowa która wspiera  lokalne społeczności i organizacje krajowe. Oferujemy niskie abonamenty komórkowe i Internet LTE  z jasnymi zasadami.

Swoje usługi komórkowe świadczymy współpracując P4 operatorem sieci Play jako MVNO ( mobile virtual network operator, operator wirtualnej sieci komórkowej ). Posiadamy własny zakres numeracyjny rozpoczynający się od cyfr 5797……

Marka Telgam Mobile została stworzona przez Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgam S.A.  ( nr 37 Rejestrze Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych – prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ) Spółkę Publiczną notowaną Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych ( skrót-TLG )

Co nas wyróżnia ?

Nie będziemy nękać Was reklamami, ofertami , telefonami i resztą tego co i tak już Was męczy w internecie czy innych mediach.  Nasza oferta jest prosta i może być tylko lepsza poprzez nagradzanie Waszej lojalności.

Chcemy do Was docierać bezpośrednio lub z polecenia, dlatego promujemy współprace i wsparcie społeczności na każdym poziomie lokalnym ale i krajowym:  fundacje,  grupy wsparcia, lokalne inicjatywy,  ruch na rzecz poprawy warunków życia,  zdrowia, organizacje ekologiczne.

Przenosimy numery od innych najczęściej wielkich zagranicznych operatorów komórkowych, pomagając wybrać  tańsze abonamenty komórkowe dostosowane do osobistych potrzeb i możliwości.

Dodatkowo ..

Promujemy polskie góry, bo z nich się wywodzimy, Nasza siedziba to Jasło serce Galicji, gdzie ceni się pracowitość i skromność. Jasło leży na przedgórzu Beskidów , stąd widać Tatry, Bieszczady, Beskidy.

Follow by Email
Twitter